info@victoriadesign.cz | +420 602 158 128

O nás

vd-logo-pos-color

 

Jsme nadšenci pro design a vše krásné. Při rekonstrukcích našich vlastních bytů a domů jsme nebyli spokojení s nabídkou standardně dostupnou na českém trhu. To nás vedlo k oslovení dodavatelů z Velké Británie, která je v současnosti jednou z hlavních metropolí designu. Konečný výsledek byl natolik přesvědčivý, že jsme se rozhodli stát výhradním dovozcem našich oblíbených vypínačů a litinových radiátorů a podělit se s vámi o radost, kterou z nich každý den máme. 

Věříme, že interiérová zařízení mohou vypadat stylově a zároveň splňovat požadavky i těch nejnáročnějších klientů, přičemž nemusí být z principu předražená. 

 

IMG_0709-min_filter 

 

 

V našem obchodě prodáváme pouze námi ověřené produkty, importované z Británie přímo od lokálních výrobců. Produkty je možné vidět, nebo si vyzkoušet v našem showroom bytě v Praze na Žižkově. Uvidíte zde produkty nejen v reálném prostředí, ale také po po pravidelném používání. 

 

Petra Abbas

Podnikatelka a zároveň maminka pocházející ze severu Moravy. Při vlastním podnikání vystudovala mezinárodní vztahy a interiérový design, v kterém momentálně také podniká. Práci Petry si můžete prohlídnout na jejich webových stránkách www.livelydesign.cz 

Petra je kreativec, od malička až do dospělosti se věnovala malbě, kresbě a později i grafice. Své umělecké sklony pak zúročila v podnikání, kterému se věnuje již přes 20 let. Byla majitelkou prodejny s uměleckými potřebami a interiérovými doplňky, navrhovala interiéry i nábytek na zakázku nebo dovážela doplňky ze zahraničí. Inspiraci sbírala na výstavách a při svých cestách po světě.  

Když jsem se pustila do rekonstrukce vily z 30. let, zjistila jsem, co u nás na trhu nejvíce schází. Je zde propast v nabídce mezi levným a luxusním zbožím pro náročné klienty. S kolegou Michalem jsme na stejné vlně co se týče nápadů a vkusu, v proto jsme se rozhodli prázdné místo na tuzemském trhu zaplnit a otevřít tento obchod, kde produkty nejen prodáváme, ale nabízíme k nim také poradenství. 

 

Michal Rodrigues Gondkovsky 

Narozen v jižních Čechách, na vysokou se přestěhoval do Prahy a poté za prací do Londýna. Má za sebou 20 let projektového managementu v produkci digitálních projektů a médií. Stále pracuje pro klienty z Británie, Spojených států a mnoha evropských zemí. Poslední roky tráví jednou nohou v Británii a druhou v rodných Čechách, kde věnuje volný čas studiu interiérového designu.

Před několika lety jsem se rozhodl splnit si sen a zrekonstruovat starý žižkovský byt v Praze podle svých vlastních představ. Svou vizi jsem zdokonaloval na cestách po světě, ale především v Británii. Při realizaci rekonstrukce mě však zaskočil limitovaný výběr, přemrštěné ceny a zbytečně dlouhé dodací lhůty. A s Petrou jsme se jednoznačně shodli na tom, že je na čase to změnit.